O nas

ZAKRĘCONE SŁOIKI to nasza odpowiedź na to, co spotkało nas w ostatnim czasie. Cały świat walczy z wirusem, co zmusza wszystkich do podejmowania nadzwyczajnych kroków. My musieliśmy zamknąć naszą restaurację, ale nie chcemy zamykać się na gotowanie - chcemy Was dalej karmić! :) 

Niektórzy znają nas jeszcze z czasów "Czterech Stron Świata", gdzie gotowaliśmy przez 12 lat.
Dziś w tym miejscu stoi biurowiec Alchemia, a my przenieśliśmy się na drugą stronę ulicy, do Hali Olivia. Tam, od trzech lat, gościliśmy Was w „Ludovisku”. Mamy ogromną nadzieję, że za kilka tygodni znowu się zobaczymy i wpadniecie do nas na lunch!

Póki co, mamy dla Was ZAKRĘCONE SŁOIKI! Pyszne oraz zdrowe dania obiadowe i zupy. Wszystkie SŁOIKI są przygotowywane bez konserwantów. Są pasteryzowane i przyrządzane przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa, dezynfekcji i higieny pracy. A co za tym idzie - w stu procentach bezpieczne. W obecnych czasach to szczególnie ważne.

Każdy SŁOIK to nasza kapsuła smaku, którą chcemy dostarczać do Was dla pokrzepienia serc i brzuchów w tych dziwnych, trudnych czasach. Nasze dania przygotowujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły! Chcemy, aby było zdrowo, smacznie i wyjątkowo.

Nasze menu jest codziennie zmieniane i na bieżąco uzupełniane. W ofercie mamy również dania wegańskie. 

Dla Waszej wygody, w kategorii "Dodatki", zamieściliśmy podstawowe produkty, które uzupełniają nasze dania: ryż, makaron, kasze. 
Niebawem dorzucimy również nasze przetwory warzywne, typu ogórki kiszone, papryczka konserwowa czy buraczki :)

SŁOIKI dowozimy na terenie całego Trójmiasta za 10 zł. Jeśli chcesz abyśmy dowieźli je w inne miejsce skontaktuj się z nami: biuro@zakreconesloiki.pl 
Zamówienia dostarczamy "pod drzwi".
 
PS. Nie wyrzucaj pustych słoików, wymień je na nowe dania, a dostaniesz zniżkę! Dbajmy o środowisko!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl